Kalendarz tygodniowy z notesem i logo firmy

Właściciele firm i liderzy organizacji wiedzą, jak istotna jest świadomość ich marki. Marka definiuje organizację, postać, produkt albo linię usług, osobowość, która jest przekazywana, a także to, czego odbiorcy mogą oczekiwać i co mogą zakładać w związku z tym wszystkim. Marka obejmuje kulturę i postrzeganą wartość tego, co jest oferowane, komu i gdzie jest oferowane.

Nie wystarczy zdefiniować, kim jesteś jako organizacja – przypominanie odbiorcom o marce wykonuje świadomość, która umożliwia odbiorcom natychmiast myśleć o marce, kiedy myślą o usługach lub produktach, które oferujesz. Ażeby zainicjować i wzmocnić pożądane postrzeganie marki, należy przez cały czas i konsekwentnie wdrażać świadomość marki wszędzie tam, gdzie jest to możliwe. Tak więc, kiedy już poznasz własną markę – kim jesteś, co oferujesz, z czego zamierzasz być rozpoznawalny – powinieneś posiadać sposoby, ażeby przez cały czas utrwalać ją w umysłach odbiorców. W tym właśnie miejscu błyszczy kalendarz z notatnikiem, który jest na prawdę dobry dla każdego klienta.
Kalendarz notatnik.
Już w tej chwili łatwo zauważyć, że niestandardowe kalendarze promocyjne są rewelacyjnym prezentem, który można wręczyć klientom, uczestnikom imprez i wszystkim potencjalnym klientom. Proces projektowania drukowanych kalendarzy promocyjnych jest łatwy i niedrogi. Mając na uwadze długotrwałą i konsekwentną reklamę, jaką te upominki reklamowe robią dla Ciebie przez 365 dni w roku, 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu – one praktycznie zwracają się same! I na tym nie koniec – wiele ludzi ma nie tylko i wyłącznie jeden kalendarz notatnik, niemniej jednak kilka! Jeden na biurko, na ścianę w biurze, w kuchni, w sypialni – itd! W ten sposób osoby te są otoczone Twoją marką, produktami i usługami w jeszcze większej liczbie miejsc niż jedno. Podaruj swoim odbiorcom prezent w postaci kalendarzy z nadrukiem, które będziesz musiał wykonywać tylko raz w roku! Wyobraź sobie, ile kosztowałaby próba wstawienia promocji on-line albo w publikacji dzień w dzień w roku – byłaby to znaczna inwestycja. To nie tylko i wyłącznie wyjątkowy prezent dla publiczności, ale także prezent w postaci niedrogiego marketingu dla Twojej firmy. Jeżeli już chodzi o ten szczegół promocyjny, spróbuj nadać kalendarzowi swojej marki lub organizacji jeszcze bardziej osobisty lub lokalny charakter dla ludzi, którzy go otrzymają. Dostosuj kalendarz do potrzeb osób, do których jest skierowany, i które znajdują się w okolicy, do której jest skierowany, ażeby dać im faktycznie znaczący i darmowy (kto nie lubi bezpłatnych rzeczy, prawda?) prezent. Wkrótce ludzie będą wracać do Twojego biznesu i pytać: Kiedy będzie dostępny kalendarz na przyszły rok?.

Zobacz również: www.iveno.pl/kalendarz-ksiazkowy-tygodniowy-b5-z-notesem