Zarządzanie flotą samochodową

Jeśli potrzebujemy innowacyjnych narzędzi służących do zarządzania flotą pojazdów, to zdecydowanie warto skorzystać z zaawansowanego technologicznie systemu telematycznego. Należy tutaj podkreślić, że DBK kontrolowanie flotą samochodową to głównie system wyposażony w liczne funkcje, które umożliwiają sprawne zarządzanie zadaniami transportowymi związanymi nie tylko i wyłącznie z administrowaniem floty samochodów, niemniej jednak też kontrolowaniem czy również administrowaniem pracy kierowców. Powinno się tutaj zaznaczyć, że taki program telematyczny bardzo dobrze sprawdzi się w przypadku różnych firm transportowych, a więc np dysponujących pojazdami ciężarowymi osobowymi dostawczymi czy też autobusami cysternami a także naczepami.

Jest to narzędzie, które podnosi wydajność realizacji zadań transportowych w firmie z branży TSL. Nie powinno więc być zaskoczeniem, że coraz więcej przedsiębiorców z tego sektora korzysta właśnie z takich narzędzi, które ułatwiają planowanie a także realizację obowiązków związanych z transportem.
Co warto mieć świadomość tego na temat skutecznego zarządzania flotą pojazdów?
Głównie powinno się podkreślić, że system telematyczny to kontrolowanie małą i dużą flotą samochodów firmowych. Stąd też takie wyrachowane oprogramowanie informatyczne może być wykorzystywane między innymi przez firmy działające na terenie kraju, niemniej jednak również oferujące transport międzynarodowy. Powinno się tutaj podkreślić, że taki program to głównie wiele opcji a także opcji dla przedsiębiorcy z tej branży. Głównie jest to możliwość śledzenia w czasie realnym na mapie pojazdu należącego do floty aut. Warto mieć na uwadze też o tym, że taki program umożliwia komunikowania się z kierowcą za pomocą komunikatora. Ważną a także przydatną funkcją jest również stałe monitorowanie w czasie rzeczywistym parametrów technicznych aut związanych np z pracą silnika, niemniej jednak także wskaźnikami jazdy ekonomicznej. Trzeba wspomnieć także o tym, że DBK zarządzanie flotą samochodową to też sposobność rozliczania czasu pracy kierowców. Co więcej jest to również oprogramowanie, które pozwala na automatyczne odczyty danych z tachografu czy również karty kierowcy. Są to również funkcje związane z przesyłaniem automatycznych powiadomień o usterkach do autoryzowanych serwisów.

Dodatkowe informacje: zarządzanie flotą poprzez dbkfleetmanagement.com.