Polska pomoc drogowa w Magdeburgu

Nagła awaria auta osobowego na drodze jest zdecydowanie jedną z najgorszych sytuacji, jaka może przydarzyć się dla każdego kierowcy. Jeszcze gorszą wydarzeniem jest na nieszczęście awaria auta na zagranicznych drogach. W takiej okoliczności będziecie musieli nie tylko zmagać się z całym procesem odholowania i naprawy, ale jeszcze zapłacić za niego w obcej walucie.

W przypadku Niemiec szacuje się, że samo holowanie Magdeburg jest ponad cztery razy droższe, niż w Polsce. Do tej stawki musicie jeszcze doliczyć kosztowną naprawę waszego samochodu w niemieckim warsztacie samochodowym. Nic zatem dziwnego, że taka awaria na drodze może przyprawić dosłownie o zawał, gdyż wiąże się z wydatkiem rzędu kilkunastu do kilkudziesięciu tyś. zł. Na szczęście, jak mówi stare, polskie przysłowie, Polak potrafi i tutaj też znajdzie się perfekcyjne rozwiązanie, które pomoże wam zmniejszyć tą kwotę przynajmniej o połowę. Aktualnie na terenach Niemiec funkcjonuje specjalna, polska laweta Magdeburg, która posiada o sporo niższy cennik dla polskich klientów. Będziecie zatem mogli spokojnie skorzystać z ich usług płacąc kilkakrotnie mniejszą stawkę, niż w przypadku wynajmu niemieckiej lawety.
Polskie przedsiębiorstwo oferujące usługę holowania posiada wiele zalet. Jedną z nich jest idealna obsługa mówiąca w języku polskim. O ile wasz język niemiecki nie jest perfekcyjny, to jest to dla was wymarzona oferta. Poza tym podczas tak ogromnego stresu ciężko jest się skupić na płynnej mowie w obcym języku. Pomoc drogowa Magdeburg oferowana przez polską firmę posiada jeszcze jedną, bardzo ważną dobrą cechą. Firma oferuje sposobność odholowania auta osobowego do Polski, aby nie narazić klienta na wysokie stawki oferowane przez niemieckie warsztaty. Takiej usługi nie zaproponuje wam żadna niemiecka laweta, dlatego pomiędzy Polaków firma ta uchodzi jako bezkonkurencyjna. O ile więc podejrzewacie dość poważną awarię waszego samochodu osobowego, to warto zdecydować się na jego odholowanie do Polski. Za samą usługę holowania co prawda będziecie musieli zapłacić majątek, ale co najmniej uda wam się zaoszczędzić na naprawię waszego auta. W końcu właściwie każdy z nas zdecydowanie o sporo bardziej preferuje płacić za usługi w złotówkach, a nie w euro.
Więcej informacji: laweta Magdeburg.