Wybieramy odpowiedni rozmiar biustonosza

Wybór dobrego rozmiaru biustonosza jest niezbędny do wygodnego noszenia. Musisz odnaleźć taki rozmiar, który będzie ciasno przylegał i podtrzymywał biust, równocześnie pozwalając na swobodne poruszanie się. Zbyt duży biustonosz spowoduje, że Twoje piersi będą ciężkie i ciasne, podczas gdy zbyt nieduży nie zapewni wystarczającego podparcia.

Ważne jest też, ażeby wybrać rozmiar biustonosza, który będzie wygodny podczas długotrwałego noszenia.

Dopasowanie rozmiaru biustonosza jest niezbędnym elementem dostosowania biustonosza. jak wybrać rozmiar biustonosza? Prawidłowo dopasowany biustonosz powoduje, że wyglądasz i czujesz się najlepiej, jednocześnie zmniejszając obciążenie ramion i szyi. Niniejsze kroki pomogą Ci zaimplementować rozmiar biustonoszy:1. Określ, który rozmiar paska najlepiej do Ciebie pasuje, mierząc wokół najpełniejszej części biustu (około 1 cal powyżej brodawki) za pomocą elastycznej taśmy mierniczej albo zakładając komfortowe ubranie, które lekko się rozciąga. W razie konieczności zaokrąglij do kolejnej liczby pełnej. To jest twój rozmiar „paska” w calach; zapisz to 2. Aby określić Rozmiar miseczki, zmierz obwód biustu w najszerszym miejscu (zwykle w połowie odległości między sutkami).

Istnieje kilka prostych kroków, które możesz wykonać, ażeby zaimplementować rozmiar biustonosza. Pierwszym krokiem jest zobowiązanie, jaki rozmiar biustonosza obecnie nosisz. Sprawdź na etykiecie swojego biustonosza i porównaj ją z poniższą tabelą rozmiarów, by określić rozmiar obwodu i miseczki. Jeżeli jesteś w gronie rozmiarami, wybierz większy rozmiar. O ile znajdujesz się w gronie obwodami, wybierz zredukowany rozmiar.

Aby zmierzyć rozmiar biustonosza, owiń taśmę mierniczą wokół biustu w najpełniejszej części piersi. Następnie ponownie zmierz taśmę wokół najpełniejszej części biustu. Porównaj wymiary biustu z poniższą tabelą, by znaleźć uzasadniony rozmiar biustonosza. Pamiętaj, że obwód biustu musi wynosić co najmniej 80% obwodu piersi, aby uzyskać dokładne implementację.
Więcej informacji na stronie: jak dobrać rozmiar biustonosza.