Funkcjonalny program do zeznań podatkowych dla biur rachunkowych

Biura rachunkowe wraz z początkiem roku zmagają się z nawałem pracy związanym z rocznymi rozliczeniami podatkowymi. Niewątpliwie dużym ułatwieniem jest korzystanie z kodów rachunkowo-księgowych, które przyspieszają a także usprawniają wypełnianie deklaracji podatkowych. Przykładem takiego efektywnego a także w pełni fachowego narzędzia przeznaczonego do księgowości jest program do pit dla biur rachunkowych.

Jest to program, który jest rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Ekonomiczne i został wykreowany zgodnie ze normami jakości i standardami bezpieczeństwa. Nie jest więc zaskoczeniem, że coraz więcej biur rachunkowych oraz kancelarii podatkowych korzysta właśnie z tego rozwiązania.
Program do rozliczeń podatkowych dla biur rachunkowych – co warto mieć świadomość tego?
Na wstępie należy zaznaczyć, że program pit dla biur rachunkowych cechuje się funkcjonalnością oraz łatwą, intuicyjną obsługą. W związku z tym pracownicy biur rachunkowych bez najmniejszego problemu poradzą sobie z jego obsługą, bez konieczności odbywania dodatkowych szkoleń. Jest to program, który pozwala na sporządzanie zeznań podatkowych do wszystkich rodzajów pensji. Uwzględniane są zatem dochody z tytułu umowy o pracę, jak także prowadzenia działalności gospodarczej. Dzięki temu programowi rozliczymy również dochody osiągnięte na giełdzie, jak również pochodzące z pracy za granicą. Co najistotniejsze, program do pit dla biur rachunkowych nie nakłada na użytkowników żadnych ograniczeń dotyczących liczby rozliczanych osób fizycznych, jak również w podmiotów gospodarczych. Taki limit nie został też wprowadzony, o ile chodzi o wysokość osiąganych wypłat. Warto mieć na uwadze, że program został wyposażony w system komunikatów, które podpowiadają wykonanie określonych działań, tak aby w sposób sprawny oraz szybki wypełnić deklarację podatkową. A przy tym, deklaracje podatkowe mogą być zapisane na dysku, co daje pracownikom biur rachunkowych sposobność wprowadzania korekt w każdej chwili. Ciekawym wyjściem zastosowanym w tym programie jest również możliwość tworzenia baz danych podatników, dzięki czemu każde kolejne rozliczenie przebiega sprawniej oraz szybciej. Co więcej użytkownicy skryptu mają sposobność korzystania z bezpłatnej nowej wersji skryptu online.

Polecamy: pit dla biur rachunkowych.